Тренінги Фонду 24.02
50 журналістів навчилися виживанню в бойових умовах
Цими вихідними 50 українських та міжнародних журналістів пройшли триденний HEFAT тренінг з безпеки від Фонду 24.02 за підтримки міжнародної благодійної організації Saint Javelin, та отримали суперукомплектовані тактичні аптечки від Free Press Unlimited
Три дні інтенсивного тренінгу — це майже 10 годин змістовних лекцій з інформаційної безпеки на цифрових носіях та оцінки ризиків перед відрядженням у вороже середовище.

Більше 16 годин тренувань з домедичної допомоги, евакуації поранених, мінної безпеки та відпрацювань реальних сценаріїв на практиці.
Ми у Фонді 24.02 робимо та будемо роботи все
задля безпеки українських медійників,
які за один день стали військовими журналістами.
За цей час журналісти навчилися надавати першу медичну допомогу собі та колегам, зупиняти кровотечі шляхом тампонування, накладати турнікети в будь-якій ситуації, оглядати пораненого за протоколом MARCH та екстрено евакуювати його дванадцятьма різними способами.

Також тепер медійники обізнані щодо основних видів мін, їх принципів дії, розповсюджених типів фортифікаційних споруд і знають, як ними користуватися.
Це знання та навички, які дійсно можуть врятувати власне життя журналіста та тих, хто поруч. Це інформація, якою має володіти та постійно поновлювати кожен медійник, який працює у ворожому середовищі чи на передовій. Розповідати та показувати правду про жахливі злочини росії в Україні надзвичайно важливо, але життя журналіста безцінне!

Ми у Фонді 24.02 робимо та будемо роботи все задля безпеки українських медійників, які за один день стали військовими журналістами.
Тому інтенсивні HEFAT тренінги від Фонду екстреної підтримки журналістів 24.02 тепер проходитимуть кожного місяця.
Слідкуйте за оновленнями на сайті та в соцмережах, щоб не пропустити нових навчальних заходів!