Фонд 2402 підготував до роботи в бойових умовах ще 30 українських журналістів
HEFAT тренінги від Фонду 2402 про виживання в небезпечних ситуаціях. Ми вчимо рятувати себе і тих, хто поруч, вчимо оцінювати ситуацію та діяти в ній максимально ефективно. А це можливо тільки, якщо навчання проходить в умовах, наближених до реальних.
Тому а-ні цілодобові дощі, а-ні короткий світловий день, а-ні ранкові обстріли не завадили нам натренувати ще 30 українських медійників.
В темряві, в диму вибухів, у вузьких окопах і закинутих будівлях журналісти, фрілансери, фіксери і фотографи щосекунди приймали рішення, від яких залежало життя колег. Оглядали поранених, накладали турнікети і бандажі, евакуйовували один одного під "обстрілами" і виконували редакційне завдання.
Випускники наших тренінгів мають бути готові до всього, що чекає на них у відрядженні в "полі".
А ми маємо бути впевнені, що отримані знання та навички вони зможуть застосувати в стресових умовах
Ми вдячні учасникам за самовіддану роботу і бойовий настрій, вдячні нашим тренерам Роману Степановичу, Дмитру Гладишевському, Миколі Айбу, Ірини Чулівській за досвід, професіоналізм і вичерпну прикладну інформацію.

Дякуємо нашим партнерам благодійному фонду Nova Ukraine за підтримку та якісні тактичні аптечки. І окрема вдячність нашим друзям Міші Кацуріну і "Тайському привіту" за поживні, ситні та смачні обіди.

Слідкуйте за анонсами наших наступних заходів.
Ми готуємо багато корисного і цікавого.

Фото: Ліза Букреєва