Фонд 2402 провів перший в Одесі безкоштовний HEFAT тренінг
Цими вихідними Фонд 2402 провів в Одесі безкоштовний триденний HEFAT тренінг для медійників, що працюють в умовах війни. Більше 30 одеських і миколаївських журналістів отримали життєво важливі знання та навички для роботи і виживання у ворожому середовищі, завдяки нашим друзям і партнерам Saint Javelin. Тренінг відбувся за фінансової підтримки чеської організації People in Need, у рамках ініціативи SOS Ukraine.
Наша мета — забезпечити кожного! українського журналіста знаннями, вміннями та бронезахистом.
Це перший безпековий тренінг від Фонду 2402, який відбувся не в столиці. Перший, але не останній. В наступному році ми плануємо розширити географію наших тренінг до інших регіонів, аби якомога більше медійників в України знали і вміли рятувати життя собі та колегам. Розуміли, як правильно оцінювати ризики перед відрядженням в зону бойових дій, розбиралися в вибухових пристроях і могли їх уникати, були забезпечені тактичною аптечкою та вміли нею користуватися в надзвичайній ситуації.
Наша мета — забезпечити кожного! українського журналіста знаннями, вміннями та бронезахистом. Адже медійник, що висвітлює війну в Україні, не менш важливий за медика, рятувальника чи військового. Завдяки українським журналістам світ щодня бачить правду про жахливі злочини росії та їх страшні наслідки. Фокус уваги світової спільноти тримається на війні в Україні завдяки їм.