НАВИЧКИ З БЕЗПЕКИ ТА ФІЗИЧНИЙ ЗАХИСТ:
ФОНД 2402 ВІДКРИВ КРАУДФАНДИНГ

Фонд 2402 розпочав краудфандингову кампанію на підтримку діяльності, промотування основ безпеки та оцінки ризиків. З початку повномасштабного вторгнення Фонд 2402 надає бронежилети, каски й тактичні аптечки, засоби комунікації та проводить HEFAT тренінги з безпеки для журналістів, які працюють в небезпечному середовищі. Вже близько 500 людей отримали навички та засоби безпеки.

Головна ціль Фонду 2402 на 2023 рік — навчити виживанню у складних умовах і зробити знання і навички з безпеки базовою цінністю для кожного, хто живе і працює в Україні. Планується тренувати щонайменше 100 людей на місяць, від 1200 на рік. Відтепер допомога надається не тільки журналістам, а й всім, хто працює у зоні воєнних дій та прифронтових областях, в тому числі представникам гуманітарних організацій, документаторам воєнних злочинів, правозахисникам та волонтерам.
ЯК ФОНД МОЖНА ПІДТРИМАТИ?
  • Станьте Амбасадором Фонду 2402, організовуючи збори і розповідаючи про важливість культури безпеки;
  • Станьте Донором, роблячи особисті внески на розвиток свідомого суспільства;
  • Розповсюджуйте інформацію про збір на підтримку Фонду у своїх соціальних мережах та серед друзів — зробили спеціальну папку з матеріалами;
  • Придбайте наш фірмовий мерч, гроші з якого будуть також спрямовані на досягнення нашої спільної великої мети;
  • Розповсюджуйте на своїх ресурсах корисні матеріали, створені Фондом 2402. Це чек-ліст безпеки для оцінки ризиків перед відрядженням в зону бойових дій, відео-уроки з тактичної медицини та відео-поради щодо укомплектування тактичної аптечки.

Фонд 2402 продовжує розвивати програму для журналістів, і буде поглиблювати її та додавати нові напрямки. Водночас розширюється коло тих, хто може скористатися можливостями фонду.
Ставайте частиною допомоги Фонду 2402, щоб ще більше людей з різних сфер змогли проходити тренінги і отримувати захисне спорядження!
До Консультаційної Ради Фонду 2402 входять: Нобелівська лауреатка та правозахисниця Олександра Матвійчук, співзасновниця центру Superhumans Ольга Руднєва, режисер та документаліст, лауреат Пулітцерівської премії Мстислав Чернов, українська журналістка та головна продюсерка інформаційного мовлення Суспільного Ангеліна Карякіна, заступниця директора з надзвичайних ситуацій у Комітеті захисту журналістів (CPJ) Керрі Патерсон, виконавча директорка ACOS Alliance Елізабет Кантенис, засновник компанії Saint Javelin Крістіан Борис.