«Навчання, що рятує життя»
Фонд 2402 запускає серію навчальних відео з тактичної медицини та безпеки для журналістів
Фонд термінової підтримки журналістів 2402 створив практичний відео-курс з тактичної медицини та безпеки за стандартами комітету Tactical Сombat Сasualty Сare Міністерства Оборони США.
Курс складається з 16 навчальних відео та торкнеться найважливіших тем і навичок, якими необхідно володіти для роботи та виживання у ворожому середовищі. А саме, як оглянути постраждалого за протоколом MARCH, які види турнікетів існують та як їх правильно накладати. На тренінгу журналістів навчать зупиняти кровотечі шляхом тампонування, перевіряти прохідність дихальних шляхів, накладати оклюзійні наліпки, ізраїльські бандажі та проводити евакуацію пораненого.
Дотримання рекомендацій, викладених в курсі, допоможуть зберегти життя медійникам і їхнім колегам, які працюють в зоні бойових дій.
Викладатимуть в практичному відео-курсі сертифіковані тренери — інструктори з першої домедичної допомоги та тактичної медицини, волонтери громадської організації "Мотохелп" Дмитро Гладишевський та "Тигра". Курс є продовженням HEFAT тренінгів, які щомісячно проводять тренери Фонду 2402. Відеоуроки були створені за фінансової підтримки чеської організації People in Need, у рамках ініціативи SOS Ukraine.
Перші три відео вже доступні для вільного перегляду на YouTube-каналі 24.02 Fund та в соцмережах Фонду. Кожна наступна серія виходитиме щоп'ятниці.
Підписуйтеся на канал 24.02 Fund та не пропустіть наступні відео-уроки. І не забувайте підтримувати фонд донатами!

Це навчання, що рятує життя!