Тренінги Фонду 24.02
Проведено дводенний тренінг для журналістів "Робота в умовах війни"
Ці вихідні були дуже насиченими. За два дні інтенсивних тренінгів більше 30 українських журналістів вчилися виживанню у ворожому середовищі, наданню першої медичної допомоги собі та колегам, екстреній евакуації з під обстрілів.

На практиці відпрацьовували вправи та тактичну поведінку, одразу застосовуючи величезний масив нової інформації, яку так доступно та зрозуміло подають тренери з волонтерсько-рятувальної організації MotoHelp.
Тактична та медична підготовка українських журналістів - це необхідна складова їх безпеки.
Так само, як бронежилет чи каска.
Послухали майже 10 годин лекцій, завдяки яким навчилися захищати важливу інформацію на цифрових носіях і оцінювати ризики перед відрядженням в зону бойових дій.
Дякуємо нашим друзям Ірині Чулівській з Лабораторія цифрової безпеки та Антону Скибі за те, що поділилися своїм досвідом.
Дякуємо колегам і партнерам Rory Peck Trust за надання суперукомплектованих тактичних аптечок для всіх учасників і сприяння в організації тренінгу!
Фонд 24.02 має на меті збільшити кількість та частоту тренінгів, щоб поділитися життєвоважливими знаннями з якомога більшою кількістю колег.
Ваша безпека - наш пріорітет!