Тренінги

2402 Foundation запрошує вас взяти участь у безпековому воркшопі з використанням VR

23 травня на Світовому конгресі IPI у Сараєво (Боснія і Герцеговина) засновники Фундації 2402 — Катерина Сергацкова та Роман Степанович, проведуть воркшоп із оцінки ризиків із використанням VR-технологій

Тренери поділяться своїм досвідом у проведенні тренінгу з оцінки ризиків за допомогою VR-модуля від Head Set Immersive та навичками концентрації уваги на загрозах, ризиках та ситуаціях безпеки, з якими стикаються журналісти, працюючи з суперечливими темами та чутливим контентом у ворожому середовищі.

«Воркшоп та його учасники стануть безпосередньою частиною нетворкінгу для обміну досвідом, пошуку нових рішень та критичного аналізу ролі ЗМІ у вирішенні великих криз нашого часу», — Роман Степанович.

«Ми прагнемо мінімізувати ризик розгубленості, втрати контролю, відчуття безпорадності чи беззахисності у критичній ситуації. Завдяки VR-тренінгу журналісти отримають необхідний досвід для швидкого та етичного прийняття рішень. Це життєво важливо для безпеки працівників ЗМІ», — Катерина Сергацкова.

Для реєстрації переходьте за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3nAsbZkVCaApeGt1d0QETbPP2KpuHtTLSRwPMusGreGRB1Q/viewform

Тренери:

Катерина Сергацкова

Співзасновниця Фонду 2402 (Україна) та Daily Humanity (Данія). Українська журналістка, телеведуча та співзасновниця українського видання «Заборона». Нагороджена преміями Kurt Shork Award, Free Media Awards та ін.

Роман Степанович

Співзасновник Фонду 2402 (Україна) та Daily Humanity (Данія). Медіа-менеджер, відео продюсер, співзасновник та СЕО видання «Заборона». Працював продюсером у VICE, PBS і AP. Нагороджений преміями Peabody Award та премією Американського національного прес-клубу.