Тренінги Фонду 24.02
Відбувся другий дводенний тренінг для журналістів "Робота в умовах війни"
Майже 40 медійників вчилися зупинкам кровотечі, накладанню турнікетів, огляду пораненого за протоколом MARCH та екстреній евакуації з під обстрілів потерпілих
Ще одні вихідні у Фонді 24.02 пройшли в навчанні та тренуваннях журналістів.
Майже 40 медійників за два дні інтенсивних тренінгів вчилися наданню першої медичної допомоги собі та колегам, зупинкам кровотечі, накладанню турнікетів, огляду пораненого за протоколом MARCH та екстреній евакуації з під обстрілів потерпілих.

Дякуємо нашим друзям волонтерсько-рятувальній організації MotoHelp за ці неоціненні знання та практику!
Для нас є надважливим забезпечувати українських журналістів, які працюють в умовах війни, теоретичними та практичними знаннями.
Вони є запорукою безпеки та допоможуть врятувати життя собі чи колезі.
Цілий день був присвячений інформаційній безпеці на цифрових носіях і оцінці ризиків перед відрядженням в зону бойових дій та під час роботи у ворожому середовищі. Дякуємо нашим друзям Ірині Чулівській з Лабораторія цифрової безпеки та Антону Скибі за те, що поділилися своїм величезним досвідом.
Завдяки постійній підтримці наших друзів і партнерів Rory Peck Trust, цими вихідними українські журналісти не тільки здобули життєво важливі знання, але й відтепер забезпечені у відрядженні суперукомплектованими тактичними аптечками від Rory Peck Trust. Дякуємо!

Та традиційна вдячність нашим друзям Strikeball Corsairs Club за надання локації для тренувань.
Слідкуйте за оновленнями на сайті та в соцмережах, щоб не пропустити нових навчальних заходів!