Воркшоп з безпеки для редакторів
Днями відбувся перший в Україні безкоштовний онлайн воркшоп віце-президента з корпоративної безпеки The New York Times Джейсона Райха для редакторів українських ньюз-румів від Фонду 2402 та ACOS Alliance.
Програма воркшопу
Унікальний досвід і інструменти, що вдосконалювалися роками і забезпечували захист тисячам репортерів The New York Times, BuzzFeed і фрілансерів по всьому світу.
  • Що необхідно знати редакторам про ризики роботи журналістів у полі?
  • Як організувати безпечну поїздку на передову?
  • Які інструменти повинен використовувати редактор для спілкування з командою?
  • Хто повинен повідомляти про небезпеку і в який момент?
  • Як оцінювати ризиків, планувати check-in дзвінки та складати контрольні списки для організації роботи редакцій?
Тренер
  • Джейсон Райх
    Віце-президент з корпоративної безпеки
    The New York Times
Джейсон Райх є віце-президентом із корпоративної безпеки The New York Times Company. Він відповідає за розробку та впровадження всіх планів безпеки та безпеки для працівників і об'єктів, водночас виступаючи внутрішнім експертом компанії з усіх питань безпеки.

Він прийшов до The New York Times у 2019 році з BuzzFeed, Inc., де чотири роки працював директором із глобальної безпеки. До BuzzFeed Джейсон був засновником і керуючим директором Collective Security Project, команди експертів із реагування на кризи, що базувалися у Великій Британії, Туреччині та США, які за контрактом захищали журналістів, гуманітарних працівників і неурядові організації в складних умовах. Джейсон Райх був членом правління ACOS Alliance.
Воркшоп організований в співпраці
Слідкуйте за анонсами наших наступних заходів для журналістів.
Photo courtesy of Sebastiaan ter Burg and Peter McConnochie / flickr.com
Все фотографии и тексты принадлежат их владельцам и используются в демонстрационных целях. Пожалуйста, не используйте контент шаблона в коммерческих целях.