Семінар з культури ментального здоровʼя від Фундаціі 2402

Учасники семінару з культури ментального здоров'я діляться своїми враженнями та ключовими стратегіями подолання вигорання та депресії під час війни

Тренери 2402 Foundation провели на базі CEELI Institute у Празі дводенний воркшоп з культури ментального здоров'я для журналістів, редакторів і медіа-менеджерів України.Разом з тренеркою з ментального здоров'я, співзасновницею Headlines Network Ханною Сторм, а також старшим експертом з травми Dart Center for Trauma in Journalism Ґевіном Різом обговорили найбільші виклики для українських ньюзрумів під час війни. Журналісти та редактори ділилися своїми труднощами, з якими стикаються журналісти і редактори в Україні — це вигорання, травмуючий досвід роботи з жертвами воєнних злочинів, і постійне життя у війні.

Ось що говорять учасники:

"Важливо піклуватися про себе, додати більше людяності і турботи один про одного в роботу команди, продовжувати проводити спільні активності для збереження командного духу і здорової атмосфери, вчитися вибудовувати власні кордони і давати можливість журналістам мати власні кордони. Нагадувати собі і команді, що турбота про себе і власне ментальне здоров'я робить нас сильнішими людьми, кращими фахівцями, що додає цінності нашій роботі і професії загалом".

"Правильний менеджмент та турбота про ментальне здоров'я дозволить команді не вигорати, долати будь-які труднощі та засновникам не втрачати своїх цінних журналістів. Вчасна реакція на проблему, продумана політика та, за потреби, своєчасна "зупинка" як ніколи важливі зараз для українських медіа. Відчуття страху, розчарування або відсутності сил не є вироком, треба дослухатися до свого організму та не робити через силу лише тому, що інший хтось зміг, а отже і я мушу".


Учасники семінару виділили ключові стратегії для подолання вигорання та депресії під час війни. Ось деякі з них:

1.Підтримуюче середовище в команді. Важливо створити атмосферу взаєморозуміння і підтримки, підтримувати неформальні розмови з колегами та спільні активності для збереження командного духу.

2.Дбайливе ставлення до себе. Потрібно ставити межі між роботою і особистим життям, піклуватись про власне здоров'я та емоційний стан, свідомо обирати пріоритети та концентруватись на найважливіших завданнях.

3.Підготовка до надзвичайних ситуацій і зменшення стресових ситуацій. Варто підвищувати обізнаності про ментальне здоров'я на організаційному рівні та призначати "послів безпеки" в редакціях.

Резюмуючи сказане

Семінар з культури ментального здоров'я для журналістів, редакторів і медіа-менеджерів в Україні допоміг учасникам ділитися своїми труднощами і знайти нові підходи до подолання вигорання і депресії під час війни. Ми сподіваємося, що отримані знання і навички допоможуть медіафахівцям впоратися з викликами, з якими вони стикаються у своїй роботі, і підвищити рівень ментального здоров'я в українських медіа.


КОЖЕН ВНЕСОК ВАЖЛИВИЙ
ВАШІ 40$ МОЖУТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ!
Адже саме стільки коштує один турнікет, якими ми забезпечуємо всіх, хто живе і працює в умовах війни.
Ви можете обрати, на яку кількість турнікетів задонатити і скільки життів врятувати сьогодні.

Visa, MasterCard, ApplePay, GooglePay або PayPal

ПРО ФОНД 2402
  • Ми в ЗМІ
  • Звіти
  • Відгуки
ПІДТРИМАТИ НАС
ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ
© 2023 2402 Foundation