У Києві відкрився простір безпеки з тренінгами, кафе і крамницею
У Києві відкрився простір від 2402 Foundation з тренінгами, кафе і крамницею. Його місія — об'єднати людей, які цікавляться безпекою.
2402 Foundation розвиває і підтримує обізнане суспільство, в якому кожен свідомо ставиться до власної безпеки, вміє оцінювати ризики, орієнтуватися в небезпечних умовах, знає, як запобігти смерті та врятувати життя.
Протягом дня двері простору безпеки від 2402 Foundation були відкриті для всіх, і кожен з гостей приніс із собою частинку свого тепла, щирості і корисного досвіду. Співзасновниця 2402 Foundation Катерина Сергацкова привітала гостей та представила плани розвитку простору.
Протягом усього дня ми та наші гості спілкувалися, ділилися знаннями, слухали безпекові лекції від наших тренерів, а також проходили VR сесії, розроблені нашими партнерами — компанією HeadSet Immersive.
Тепер у центрі Києва є місце, до можна набути найнеобхідніших безпекових навичок, зустрітися з колегами і попрацювати у затишному кафе.

Дякуємо нашим гостям, що завітали і подарували нам безцінні артефакти, що вже стали частиною експозиції у просторі "Культура безпеки".
Окрема вдячність нашим партнерам: CafeBoutique, Seeds bank, Food Scouts, Dmytro Ovcharenko, Tenzerotwo Bureau, Hanna Zavgorodnia, Pro Pro, Ірина Каленченко, Plan.b, HUMAN Agency, Oleksii Smehov, Danylo Golota, Sergey Shustov. Вони підтримали запуск простору 2402 Foundation.
Дбайте про свою безпеку, заходьте до нас — у просторі безпеки ви завжди знайдете підтримку, розуміння і корисні знання, що допомагають вижити і не здаватися.
Чекаємо вас кожного дня на Золотоворітській, 13 (станція метро «Золоті ворота».)
Попереду – регулярні тренінги протягом року:
 • Класичний 3-денний безпековий тренінг. Його складові:
  Основи безпеки

  Тактична медицина

  Комплексна оцінка ризиків

  Цифрова безпека

  Мінна безпека
 • Ментальна підготовка та резілієнтність (адаптивність)
 • Оцінка ризиків — поглиблений курс
 • Домедична допомога і тактична медицина
 • Комплексна культура безпеки для організацій
КОЖЕН ВНЕСОК ВАЖЛИВИЙ
ВАШІ 40$ МОЖУТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ!
Адже саме стільки коштує один турнікет, якими ми забезпечуємо всіх, хто живе і працює в умовах війни.
Ви можете обрати, на яку кількість турнікетів задонатити і скільки життів врятувати сьогодні.

Visa, MasterCard, ApplePay, GooglePay або PayPal

ПРО ФОНД 2402
 • Ми в ЗМІ
 • Звіти
 • Відгуки
ПІДТРИМАТИ НАС
ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ
© 2023 2402 Foundation