2402 Foundation офіційно стала членом Глобального форуму з розвитку медіа (GFMD)

GFMD є однією з найефективніших ініціатив з розвитку медіа у світі, яка об'єднує понад 199 організацій-членів та численних партнерів, працюючи разом для покращення розвитку медіа, свободи ЗМІ та підтримки журналістики в усьому світі

Катерина Сергацкова, співзасновниця 2402 Foundation, зазначила:
"Ми раді приєднатися до GFMD та працювати разом з іншими організаціями-членами для покращення стану свободи слова, безпеки, цінностей демократії та стабільного розвитку. Членство в GFMD дасть нам можливість отримувати підтримку та найкращу експертизу зі всього світу для розвитку медіа та громадянського суспільства в Україні, а також ділитися нашим досвідом, зокрема розповідати про те, що спрацювало для України та може спрацювати в інших куточках світу від Америки до Близького Сходу.”

Про GFMD

Форум є глобальною мережею, яка об'єднує організації, що працюють над розвитком медіа, захистом свободи слова та підтримкою журналістики. GFMD має міжнародний центр медіа-політики та консультацій – GFMD IMPACT, який відіграє ключову роль у координації та обміні інформацією між учасниками медіа-підтримки.

GFMD IMPACT збирає всіх учасників для відкритого, чесного та конструктивного діалогу про те, що працює та не працює в галузі розвитку медіа. Центр також відповідає на запити служби підтримки від донорів та інших осіб, замовляючи дослідження, проводячи опитування та створюючи аналітичні документи. У надзвичайних ситуаціях і кризах GFMD IMPACT виконує роль координатора та обміну інформацією.

GFMD також заохочує оцінювати роботу з розвитку медіа як спосіб виявлення та просування передового досвіду, методів і технологій. Організація діє як інституційна пам’ять сектора, куруючи та ділячись знаннями, створеними її членами та партнерами.

Ми впевнені, що спільні дії, кооперація та солідарність необхідні для виживання демократії та свободи. 2402 Foundation та GFMD разом прагнуть досягти зміцнення медіа та громадянського суспільства в Україні та світі.

ДОПОМОЖІТЬ НАМ ДОСЯГНУТИ МЕТИ

Головна мета 2402 Foundation - навчити виживати в складних умовах і зробити знання та навички безпеки фундаментальною цінністю для кожного, хто живе і працює в Україні. Ми розпочали масштабний збір коштів на закупівлю 400 аптечок для українських журналістів!
Сума збору становить $60 000. Долучайтеся до великої місії!


Visa, MasterCard, ApplePay, GooglePay або PayPal

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ
© 2402 Foundation, 2024