Фундація 2402 провела воркшоп з використанням VR, на якому журналісти навчилися ключовим навичкам виживання в небезпечних умовах
Як VR-технології допомагають журналістам впоратися з небезпеками: Відгуки учасників безпекового воркшопу від Фонду 2402

23 травня в Сараєво (Боснія і Герцеговина) відбувся інноваційний безпековий воркшоп, організований засновниками 2402 Foundation - Катерина Сергацкова та Роман Степанович. У заході взяли участь журналісти, редактори та медіа-менеджери, був спрямований на навчання ключовим навичкам виживання в небезпечних умовах. Особливістю воркшопу стало використання VR-технологій, що дозволяють учасникам максимально наблизитися до реальності.
Учасники потрапили в різні сценарії, що моделювали потенційні небезпеки, з якими журналісти можуть зіткнутися під час виконання своїх професійних обов'язків. Завдяки VR вони могли відчути себе в умовах, максимально наближених до реальних, а також навчитися приймати швидкі та обґрунтовані рішення.

Катерина Сергацкова, підкреслила важливість надання працівникам ЗМІ практичних навичок для роботи в небезпечних умовах:

"Журналісти часто опиняються в епіцентрі подій, де їм доводиться працювати в умовах ризику. Наші воркшопи допомагають бути готовим до викликів та розуміти, як підвищити власну безпеку та безпеку інших"

Під час нетворкінгу після воркшопу учасники ділилися своїми враженнями та наголошували на корисності набутих навичок:

"Сценарій був дуже реалістичним, і це допомогло мені зрозуміти, як важливо вживати заходів безпеки, повідомляючи про проблемні події", — поділилася одна з учасниць.

"Завжди корисно нагадати про те, що потрібно робити для цифрової безпеки. Це допоможе в критичний момент. Існує багато способів зберегти інформацію та людей, ми повинні пам'ятати їх. "

"Це було чудово. Можна навчати та навчатись набагато простіше."

Безпековий воркшоп від Фундації 2402 став яскравим прикладом використання інноваційних технологій для підвищення рівня підготовки журналістів до роботи в небезпечних умовах.

Ми продовжуємо працювати над тим, щоб журналісти були готові до викликів, з якими вони стикаються працюючи у зоні бойових дій. Ми закликаємо усіх працівників ЗМІ взяти участь у тренінгах HEFAT та First Aid Combo, щоб покращити свій рівень підготовки, впевнено працювати в умовах потенційної або реальної небезпеки.


ДОПОМОЖІТЬ НАМ ДОСЯГНУТИ МЕТИ

Головна мета 2402 Foundation - навчити виживати в складних умовах і зробити знання та навички безпеки фундаментальною цінністю для кожного, хто живе і працює в Україні. Ми розпочали масштабний збір коштів на закупівлю 400 аптечок для українських журналістів!
Сума збору становить $60 000. Долучайтеся до великої місії!


Visa, MasterCard, ApplePay, GooglePay або PayPal

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ
© 2402 Foundation, 2024