«Аптечки, що рятують,
чи вбивають?»
Фонд 2402 запускає серію відео-розпаковок автомобільних аптечок


Фонд термінової підтримки журналістів 2402 створив серію відео-розпаковок укомплектованих автомобільних аптечок, які пропонують українські супермаркети.
В кожному відео сертифіковані інструктори з медичної допомоги розглядатимуть одну уявну ситуацію з набором різного типу поранень, і пробуватимуть застосувати до них кілька різних за складом і виробником авто-аптечок в одному ціновому сегменті.

Герої відео не тільки покажуть, що знаходиться в укомплектованих аптечках з магазину та з'ясують, чи допоможе це надати першу допомогу постраждалому, але й розкажуть, як зібрати ту саму правильну «робочу» аптечку, яка має бути в машині у кожного. Глядачі отримують повноцінну практичну інструкцію та повний перелік обов'язкових медичних засобів, доповнений поясненнями, в яких критичних ситуаціях застосовується кожен з них.
Це знання, які допоможуть критично мислити в небезпечних ситуаціях, зібрати індивідуальну аптечку за потребами та не покладатися в питання порятунку життя мас-маркет.
Розпаковки зробили сертифіковані тренери — інструктори з першої домедичної допомоги та тактичної медицини, волонтери МотоХелп Дмитро Гладишевський та Сергій Єфімчук. Курс створених в рамках HEFAT тренінгів, які щомісячно проводять тренери Фонду 2402.
Перша відео-розпаковка відео доступна для вільного перегляду на YouTube-каналі 2402Fund та в соцмережах Фонду. Кожна наступна серія виходитиме щочетверга.
Підписуйтеся на канал 24.02 Fund та не пропустіть наступні відео-розпаковки. І не забувайте підтримувати фонд донатами!

Це навчання, що рятує життя!