БЕЗПЕКОВИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ громадських діячів: РОБОТА В УМОВАХ ВІЙНИ
НАВЧАННЯ, ЩО РЯТУЄ ЖИТТЯ!
HEFAT (Hostile Environment and First Aid Training) для представників громадського сектору від Фонду 2402 — це базовий безпековий курс для документаторів воєнних злочинів, правозахисників, працівників гуманітарних організацій та волонтерів, що працюють у зоні воєнних дій. Теоретичні і практичні знання, викладені в курсі, допоможуть врятувати життя собі чи тим, хто поруч.
Базовий безпековий курс є безкоштовним та проводиться за фінансової підтримки чеської некомерційної організації People in Need
КЛЮЧОВІ БЛОКИ ТРЕНІНГУ
БАЗОВИЙ БЕЗПЕКОВИЙ HEFAT ТРЕНІНГ ВІД ФОНДУ 2402 ВКЛЮЧАЄ ШІСТЬ ОСНОВНИХ ТЕМ: