Вийшов посібник для редакторів: Як забезпечити стійкість та підтримати журналістів в Україні
Як забезпечити журналістам стійкість та професійність у роботі в умовах кризових ситуацій? Про це можна дізнатися з практичного посібника для редакторів та медіа-менеджерів, який підготували експерти Dart Center for Journalism and Trauma та ACOS Alliance з урахуванням досвіду експертів, журналістів та редакторів, які живуть і працюють в Україні.

«Як керувати стійкістю» - це посібник для редакторів та медіа-менеджерів, які працюють з журналістами в Україні. У ньому пропонуються практичні заходи, яких можуть вжити новинні організації, щоб підтримати своїх співробітників під час повномасштабного вторгнення Росії.

«Висвітлюючи війну, українські журналісти та медіа-організації продемонстрували вражаючий рівень стійкості та інноваційності, - пишуть автори посібника. - Журналісти зуміли вистояти і продовжують публікувати новини, протистояти російській дезінформації та розслідувати воєнні злочини з безпрецедентною оперативністю та глибиною».

Цей посібник має на меті запропонувати стислі визначення того, що таке психологічна травма і як вона впливає на журналістську роботу. Він також прагне консолідувати ключові ідеї в одному місці, щоб редактори та менеджери новин мали ресурс, який допоможе їм у плануванні та реагуванні на кризові ситуації в редакціях новин.

Серед експертів, які брали участь у підготовці посібника, - керівниця відділу розслідувань воєнних злочинів Kyiv Independent Євгенія Моторевська, шеф-редакторка розслідувань «Суспільного» Інна Білецька, головна редакторка онлайн-медіа Liga.net Юлія Банкова, співзасновниця 2402 Foundation та журналістка, яка висвітлює військові конфлікти, Катерина Сергацкова, редакторка The Reckoning Project і військова журналістка Наталія Гуменюк та інші.

Нагадаємо, 2402 Foundation є членом ACOS Alliance – об'єднання більше ніж 100 медіа організацій, асоціацій журналістів-фрілансерів і некомерційних організацій, що працюють у царині свободи преси, разом відстоюють безпечну та відповідальну журналістику.

Дарт Центр журналістики та травми (Dart Center for Journalism and Trauma) – це ресурсний центр і міжнародна мережа журналістів, викладачів журналістики та медичних працівників, які докладають зусиль для покращення висвітлення в ЗМІ травм, конфліктів і трагедій. Це проєкт Вищої школи журналістики Колумбійського університету в Нью-Йорку.
Завантажити посібник українською та англійською мовами можна за посиланням: https://www.acosalliance.org/trauma-management-for-editors
КОЖЕН ВНЕСОК ВАЖЛИВИЙ
ВАШІ 40$ МОЖУТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ!
Адже саме стільки коштує один турнікет, якими ми забезпечуємо всіх, хто живе і працює в умовах війни.
Ви можете обрати, на яку кількість турнікетів задонатити і скільки життів врятувати сьогодні.

Visa, MasterCard, ApplePay, GooglePay або PayPal

ПРО ФОНД 2402
  • Ми в ЗМІ
  • Звіти
  • Відгуки
ПІДТРИМАТИ НАС
ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ
© 2023 2402 Foundation