У Києві відбудеться презентація першого в Україні Head Set тренінгу з використанням VR

1 І 2 БЕРЕЗНЯ В КИЄВІ ФОНД 2402 ПРОВЕДЕ
ТЕСТ-ДРАЙВ БЕЗПЕКОВИХ ТРЕНУВАНЬ З ВИКОРИСТАННЯМ ВІРТУАЛЬНОЇ РЕАЛЬНОСТІ.

Ці практичні навчання будуть зосереджені на загрозах, ризиках та безпекових випадках, типових для тих, хто живе і працює в умовах війни.
VR-сценарії розробляли партнери Фонду 2402 з компанії Headset Immersive разом із сертифікованими фахівцями з безпеки, екстреної медичної та першої психологічної допомоги. У підготовці використовувався досвід роботи на фронті.

VR-програма будується на двох основних сценаріях: вуличні протести та цифрова безпека. Вони дозволять пережити досвід роботи під час громадянських заворушень і навчитися захищати інформацію в умовах реальної загрози і психологічного тиску.

Тренування із використанням VR покликані мінімізувати ризик того, що людина розгубиться, не зможе себе опанувати і виявиться безпорадною і беззахисною в критичній ситуації у реальному житті. Також VR-тренінг дасть можливість учасникам скласти уявлення про індивідуальні сильні та слабкі сторони, зокрема, про рівень усвідомлення ситуації, розпізнавання загроз і самоконтроль під тиском.
«Ми отримали унікальну можливість використовувати найсучашніші технології в тренуваннях з безпеки для України. VR-модулі на сьогоднішній день – це найефективніший спосіб отримувати життєво важливу інформацію і одразу застосовувати її в стресових умовах», – розповідає співзасновниця і виконавча директорка Фонду 2402 Катерина Сергацкова.

Фонд 2402 запрошує протестувати програму:

керівників медіа, редакторів та журналістів, документалістів і представників некомерційних, правозахисних та гуманітарних організацій, які працюють у зонах бойових дій


Тренінгова програма з використанням VR відбувається за підтримки міжнародних фондів
Justice for Journalists та Digital Defenders.
У липні 2023 року Фонд 2402 спільно з компанією Headset Immersive та VICE Media провів у Львові перший інтерактивний VR тренінг для українських журналістів. Перші 40 учасників вже мали можливість отримати унікальний спільний досвід і особисто переконатися в ефективності VR тренувань.

Відгуки учасників після проходження тренінгу можна подивитися тут.
Новий рівень підготовки журналістів до роботи в умовах війни: як у Львові пройшов наш триденний HEFAT тренінг з безпеки, медицини, психологічної стійкості з використанням VR сценаріїв.
ПРО ФОНД 2402
  • Ми в ЗМІ
  • Звіти
  • Відгуки
ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ
© 2023 2402 Foundation