У Києві пройшов другий HEFAT+VR тренінг для журналістів
У Києві 29, 30 і 31 березня пройшов інтенсивний безпековий тренінг від 2402 Foundation для медійників, що працюють в зоні бойових дій.
Протягом першого дня учасники пройшли два VR-сценарії, що розробляли партнери 2402 з компанії Headset Immersive разом із сертифікованими фахівцями з безпеки, екстреної медичної та першої психологічної допомоги.
Співзасновниця ГО "Лабораторія цифрової безпеки" Ірина Чулівська розповіла учасникам, як захищати чутливу інформацію на цифрових носіях, а співзасновник 2402 Foundation та данської неприбуткової організації Daily Humanity, медіа-менеджер Роман Степанович навчив медійників зважували можливі ризики у ворожому середовищі.
Протягом вихідних учасники на практиці навчилися зупиняти кровотечі, оглядати пораненого за протоколом MARCH, евакуювати постраждалих з-під обстрілів та орієнтуватися у небезпечній місцевості. За це відповідали тренери з тактичної медицини Фонду 2402 Дмитро Гладишевський і Сергій Єфімчук та тренери з організації «Щит».
Дякуємо всім учасникам та тренерам за старанну спільну роботу, а за фінансову підтримку вдячні нашим партнерам — міжнародним фондім Justice for Journalists, Digital Defenders
Уже 12 - 14 квітня на вас чекає наступний HEFAT+VR для медійників від 2402 Foundation.
Залишайтеся з нами і слідкуйте за анонсами!
ДОПОМОЖІТЬ НАМ ДОСЯГНУТИ МЕТИ
Головна ціль Фонду 2402 на майбутній рік – навчити виживанню у складних умовах і зробити знання і навички з безпеки базовою цінністю для кожного, хто живе і працює в Україні. Ми плануємо тренувати щонайменше 100 осіб на місяць, від 1200 осіб на рік.

Visa, MasterCard, ApplePay, GooglePay або PayPal

ПРО ФОНД 2402
  • Ми в ЗМІ
  • Звіти
  • Відгуки
ПІДТРИМАТИ НАС
ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ
© 2023 2402 Foundation