У Києві відбувся перший HEFAT тренінг для громадських діячів
Десять українських волонтерів, громадських активістів та документаторів воєнних злочинів зустріли перше весняне сонце на безпековому тренінгу від Фонду 2402.
У першій половині дня 8 березня учасники тренінгу вчилися захищати чутливу інформацію на цифрових носіях разом із співзасновницею ГО "Лабораторія цифрової безпеки" Іриною Чулівською. Друга половина дня була присвячена оцінці ризиків перед поїздкою у вороже середовище і безпосередньо у ньому. Співзасновник Фонду 2402 та данської неприбуткової організації Daily Humanity, медіа-менеджер Роман Степанович на конкретних прикладах пояснював, як убезпечити себе, вирушаючи працювати у зони воєнних дій.
Протягом двох наступних днів учасники дізналися, як зупиняти кровотечі, оглядати пораненого за протоколом MARCH, евакуювати постраждалих з-під обстрілів та орієнтуватися у небезпечній місцевості, а також закріпили отримані знання на практиці. За це відповідали тренери з тактичної медицини Фонду 2402 Дмитро Гладишевський і Сергій Єфімчук та тренери з організації «Щит».
Інвестуйте свій час і старання у безпеку, разом ми зробимо наше суспільство стійкішим, свідомішим та обізнанішим
Дякуємо всім учасникам за старанну роботу, допитливість та уважність до деталей. Дякуємо нашим тренерам за безцінні знання та досвід.

А за фінансову підтримку вдячні нашим партнерам — чеській некомерційній організації People in Need.
Уже цього місяця на вас чекає наступний HEFAT від Фонду 2402.
Залишайтеся з нами і слідкуйте за анонсами!
ДОПОМОЖІТЬ НАМ ДОСЯГНУТИ МЕТИ
Головна ціль Фонду 2402 на майбутній рік – навчити виживанню у складних умовах і зробити знання і навички з безпеки базовою цінністю для кожного, хто живе і працює в Україні. Ми плануємо тренувати щонайменше 100 осіб на місяць, від 1200 осіб на рік.

Visa, MasterCard, ApplePay, GooglePay або PayPal

ПРО ФОНД 2402
  • Ми в ЗМІ
  • Звіти
  • Відгуки
ПІДТРИМАТИ НАС
ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ
© 2023 2402 Foundation