У Києві відбувся перший HEFAT+VR тренінг для журналістів
Три дні — 22, 23 і 24 березня — українські журналісти провели на безпековому HEFAT+VR тренінгу від Фонду 2402.
Уперше програма нашого курсу включала VR-сценарій, що розробляли партнери Фонду 2402 з компанії Headset Immersive разом із сертифікованими фахівцями з безпеки, екстреної медичної та першої психологічної допомоги.
Також учасники навчилися захищати чутливу інформацію на цифрових носіях разом із співзасновницею ГО "Лабораторія цифрової безпеки" Іриною Чулівською. Друга половина дня була присвячена оцінці ризиків перед поїздкою у вороже середовище і безпосередньо у ньому. Співзасновник Фонду 2402 та данської неприбуткової організації Daily Humanity, медіа-менеджер Роман Степанович на конкретних прикладах пояснював, як убезпечити себе, вирушаючи працювати у зони воєнних дій.
Навчайтесь виживанню, здобувайте корисні знання — так ми зробимо наше суспільство безпечнішим і сильнішим
Протягом вихідних учасники навчилися зупиняти кровотечі, оглядати пораненого за протоколом MARCH, евакуювати постраждалих з-під обстрілів та орієнтуватися у небезпечній місцевості, а також закріпили отримані знання на практиці. За це відповідали тренери з тактичної медицини Фонду 2402 Дмитро Гладишевський і Сергій Єфімчук та тренери з організації «Щит».
Дякуємо всім учасникам за старанну роботу, допитливість та уважність до деталей. Дякуємо нашим тренерам за безцінні знання та досвід.

А за фінансову підтримку вдячні нашим партнерам — міжнародним фондім Justice for Journalists, Digital Defenders
Уже за тиждень на вас чекає наступний HEFAT+VR від Фонду 2402.
Залишайтеся з нами і слідкуйте за анонсами!
ДОПОМОЖІТЬ НАМ ДОСЯГНУТИ МЕТИ
Головна ціль Фонду 2402 на майбутній рік – навчити виживанню у складних умовах і зробити знання і навички з безпеки базовою цінністю для кожного, хто живе і працює в Україні. Ми плануємо тренувати щонайменше 100 осіб на місяць, від 1200 осіб на рік.

Visa, MasterCard, ApplePay, GooglePay або PayPal

ПРО ФОНД 2402
  • Ми в ЗМІ
  • Звіти
  • Відгуки
ПІДТРИМАТИ НАС
ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ
© 2023 2402 Foundation