У Києві відбувся тест-драйв першого в Україні Head Set тренінгу з використанням VR
Фонд 2402 провів перший в Україні Head Set тренінг з використанням VR.
Ці практичні навчання зосереджені на загрозах, ризиках та безпекових випадках, типових для тих, хто живе і працює в умовах війни. VR-сценарії розробляли партнери Фонду 2402 з компанії Headset Immersive разом із сертифікованими фахівцями з безпеки, екстреної медичної та першої психологічної допомоги. У підготовці використовувався досвід роботи на фронті.

Фонд 2402 є авторизованим представником британської компанії Headset Immersive, яка розробляє VR-сценарії для навчання. Ми пройшли серію тренінгів для команди і отримали сертифікацію. Це означає, що ми можемо проводити сесії VR по всьому світу.

МИ РОЗВИВАЄМО НОВЕ РОЗУМІННЯ БЕЗПЕКИ: БЕЗПЕКА БІЛЬШЕ НЕ Є ПРИВІЛЕЄМ. ЦЕ НЕОБХІДНІСТЬ І ПОТРЕБА.
Саме тому ми переносимо модулі нашого навчання на онлайн-платформи, використовуємо VR та штучний інтелект для ефективного навчання.

Тренування із використанням VR покликані мінімізувати ризик того, що людина розгубиться, не зможе себе опанувати і виявиться безпорадною і беззахисною в критичній ситуації у реальному житті. Також це дає можливість скласти уявлення про індивідуальні сильні та слабкі сторони, зокрема, про рівень усвідомлення ситуації, розпізнавання загроз і самоконтроль під тиском.
Протягом першого дня учасники поринали у досвід журналіста, що працює у Лондоні під час вуличних протестів. Цей сценарій імітує стресові виклики, що постають перед репортерами на місці подій.

Він створений, щоб викликати реакцію «бийся або тікай». Він покликаний допомогти учасникам контролювати викиди адреналіну і приймати важливі безпекові рішення під тиском.
Протягом другого дня учасники проходили сценарій «цифрова безпека». Він дозволяє пережити складний досвід репортера під прикриттям у ворожому середовищі.

Цей сценарій вимагає чітких навичок цифрової безпеки для захисту конфіденційної інформації та непомітного проведення важливих інтерв'ю. А також - надає журналістам досвід, необхідний для реальних ситуацій, коли швидке, етичне прийняття рішень є ключовим для безпеки.
Дякуємо всім учасникам за два насичені дні, уважну роботу і відкритість.
Дякуємо партнерам — компанії Headset Immersive, яка розробила VR-сценарії для навчання, а також міжнародним фондам Justice for Journalists, Digital Defenders і чеській неприбутковій організації People in Need.

Окрема вдячність BURSA Hotel та KINO42 за локацію.
Попереду – регулярні тренінги протягом року:
 • Класичний 3-денний безпековий тренінг. Його складові:
  Основи безпеки

  Тактична медицина

  Комплексна оцінка ризиків

  Цифрова безпека

  Мінна безпека
 • Ментальна підготовка та резілієнтність (адаптивність)
 • Оцінка ризиків — поглиблений курс
 • Домедична допомога і тактична медицина
 • Комплексна культура безпеки для організацій
КОЖЕН ВНЕСОК ВАЖЛИВИЙ
ВАШІ 40$ МОЖУТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ!
Адже саме стільки коштує один турнікет, якими ми забезпечуємо всіх, хто живе і працює в умовах війни.
Ви можете обрати, на яку кількість турнікетів задонатити і скільки життів врятувати сьогодні.

Visa, MasterCard, ApplePay, GooglePay або PayPal

ПРО ФОНД 2402
 • Ми в ЗМІ
 • Звіти
 • Відгуки
ПІДТРИМАТИ НАС
ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ
© 2023 2402 Foundation