Якщо ми хочемо змін, необхідно змінювати себе. Наприклад, почати новий рік чотириденним інтенсивним тренінгом з виживання і роботи в небезпечних умовах
В Одесі відбувся перший в 2024 році HEFAT тренінг для журналістів
Цими вихідними в Одесі під січневою заметіллю, у темряві, під звуки вибухів українські журналісти виконували редакційні завдання, евакуювали «поранених» колег, визначали характер ушкоджень, накладали турнікети і рятувалися від ворожих мін. А також вчилися оцінювати ризики, захищати інформацію на цифрових носіях і залишатися живими. За два роки війни це мають вміти всі!
І особливо ті, хто хто працює і живе у зоні бойових дій.
Ми вдячні учасникам за свідоме, відповідальне ставлення до власної безпеки і безпеки тих, хто поруч, за самовіддану роботу і бойовий настрій. Вдячні нашим тренерам Антону Скибы, Дмитро Гладишевському, Сергію Єфімчуку, Ірины Чулівській за цінні знання так досвід.
Якщо ми хочемо змін, необхідно змінювати себе
Дякуємо партнерам — одеському представництву Media Center Ukraine, і дякуємо нашим друзям Digital Defenders за те, що цей тренінг став можливим.

Наступний HEFAT від Фонду 2402 чекає на вас вже наприкінці січня, тому слідкуйте за анонсами і не пропустить відкриття реєстрації. Підписуйтеся на наші новини — цей рік обіцяє бути насиченим. Інвестуйте в безпеку, це змінює світ на краще!