Відбувася перший в 2023 році триденний HEFAT тренінг для медійників
Днями відбувася перший в цьому році триденний HEFAT тренінг для медійників, що висвітлюють жахи війни. 3 дні, 30 журналістів і 30 годин інтенсивних занять з тактичної медицини, евакуації, мінної безпеки та лекцій з оцінки ризиків і цифрової безпеки.
Наша мета — забезпечити кожного українського журналіста знаннями, вміннями та бронезахистом.
Тридцять українських фото і відеожурналістів, репортерів, фіксерів і редакторів тепер забезпечені суперукомплекторваними тактичними аптечками та вміють ними користуватися; зможуть надати домедичну допомогу собі та колезі, евакуювати з-під обстрілів, розрізняти види мін і уникати їх. І що не менш важливо — медійники правильно оцінюватимуть ризики перед відрядженням у зону бовових дій та надійно захищатимуть важливу інформацію на цифрових носіях.
Тренінг відбувся за фінансової підтримки чеської організації People in Need, у рамках ініціативи SOS Ukraine. Ми дякуємо всім, хто присвятив свій час навчанню, яке рятує життя. Дякуємо нашим тренерам та друзям Антону Скибі, MotoHelp, "Лабараторії цифрової безпеки" за досвід та партнерам Free Press Unlimited за круті аптечки!

Слідкуйте за анонсами наших наступних заходів для журналістів.
Ми готуємо багато корисного і цікавого.