Відбувся перший в Україні інтерактивний VR тренінг, створений журналістами для журналістів
Фонд 2402 постійно працює над тим, аби знаходити найкращі можливості для українських журналістів, забезпечувати найякіснішим спорядженням і найефективнішим, найсучаснішим навчанням. Тому наш триденний HEFAT тренінг у Львові, що відбувся 3-5 липня, створив новий рівень підготовки журналістів до роботи в умовах війни.
Адже для роботи над ним ми залучити найкращих спеціалістів у сфері безпеки, тактичної медицини та психологічної стійкості. Це тренери VICE та Head Set з унікальним досвідом роботи "в полі", інструктори MotoHelp і консультант у ворожих середовищах Антон Скиба.
Фонд 2402 постійно працює над тим,
аби знаходити найкращі можливості для українських журналістів,забезпечувати найякіснішим спорядженням і найефективнішим,
найсучаснішим навчанням
Цей курс мав нову структуру викладання, що передбачала багато теоретичних, практичних і захоплюючих досвідів. Завдяки спеціально розробленим VR сценаріям учасники тренінгу мали унікальну можливість зануритися у стресову ситуацію, типову для редакційних відряджень, і пережити аналогічні емоції, не наражаючи себе на небезпеку.

Оцінити та пропрацювати ризики, вибудувати комунікацію в команді, навчитися керувати стресом, надавати першу домедичну допомогу під час обстрілів і захищати себе в цифровому середовищі. А практичні симуляції безпекових ситуацій дозволили відточити порядок дій в командній роботі, виявити свої слабкі та сильні сторони і підготуватися до різних сценаріїв у ворожому середовищі.
Це були дуже насичені і важливі три дні для кожного з нас. Ми вдячні учасникам за самовіддану роботу на тренуваннях, вдячні колегам за досвід і професійний підхід. Дякуємо нашим партнерам Free Press Unlimited за якісні тактичні аптечки, і People in Need, без яких цей тренінг був би неможливім.

Окрема вдячність Fortezza di Leopoli за неймовірну локацію.